naslovna stranaregistrujte seulaz za članovepretragaSMS dopisivanjevideo snimciforum
prikaz pitanja iz sekcije: hetero | parovi | bisex | gay | les | sva pitanja

Povratak na prethonu stranu

foto:
pitanje člana:
datum/vreme slanja:
2012-04-17/ 16:55:18
PROFIL ČLANA KOJI JE POSLAO PITANJE
pol muški
godine: 40
sekcija:
hetero
tema:
volim stopala
pitanje:
Mnogo se lozim na zenska stopala. Ne znam bas da li imam potpuni fetis jer ne mogu da se nalozim samo na stopalo. Potrebno je da zelim seks sa tom osobom da bi onda uzivao i u njenim stopalima. Moja zena dozvoljava da joj ljubim i lizem stopala. Nije da se bas topi dok joj to radim, ali to nam je otprilike sastavni deo predigre. Pre sam sa partnerkama imao i losih iskustava. Kada prinesem stopalo ustima razrogace oci sa pogledom u smislu , pa neces valjda. Tu mi se odmah izgubi zelja i odnos ne bude na bas zavidnom nivou. Da li neko ima slicnih iskustava? Sta zene misle o ovome?
odgovor dr Radman:

foto:
komentar poslao:
datum/vreme slanja:
2012-04-25 / 08:58:11
PROFIL ČLANA KOJI JE POSLAO KOMENTAR
pol ženski
godine: 55
komentar na pitanje:
volim stopala
komentar:
Sasvim normalno da se palis na neki deo tela. Mnogise pale na grudi, guze, ti na stopala, ali kod nas je shvatanje da ej to prljavi deo tela i da je to sve nesto gadno, zato razrogace oci. Jednostavno napravi onosto tebi prija,ai uzivaj,aponekad upitaj i svoju zenu sta ona zeli i voli... Ugodjaj ce biti mnogo bolji...Sretno

foto:
komentar poslao:
datum/vreme slanja:
2013-11-13 / 15:15:59
PROFIL ČLANA KOJI JE POSLAO KOMENTAR
pol muški
godine: 25
komentar na pitanje:
volim stopala
komentar:
i ja volim zenska stopala da lizemm da ljubim.....i volim kad ga drka sa stopalima..

POŠALJITE VAŠ KOMENTAR

Povratak na prethonu stranu

Ova web stranica sadrži tekstualni, grafički i audio materijal namenjen isključivo punoletnim osobama.
Svaka neovlašćena distribucija materijala sa ovog sajta biće krivično gonjena.

Naslovna strana | Registrujte se | Ulaz za članove | Detaljnija pretraga oglasa | Kontakt | Zaboravili ste šifru?